הבלוג של הילוך שישי

בדיקת הרכב לקראת עונת הגשמים

בדיקת הרכב לקראת עונת הגשמים – למען בטיחותך, בטיחות בני משפחתך ולמען השקט הנפשי שלך החשכה יורדת מוקדם, הכבישים רטובים, הראות לקויה – חודשי החורף המתקרבים מחייבים אותנו למשנה זהירות בכבישים ומצריכים הכנה מוקדמת של הרכב לנהיגת חורף. הכנה זו יש ביכולתה להציל חיים.

למאמר המלא

המדריך השלם לנהיגת חורף

המדריך המלא לנהיגת חורף של ראם סמואל כפי שהופיע לראשונה במגזין הילוך שישי מס.1 המכונית תקינות- בלמים, מגבים, מתיזים, מערכות חימום, מיזוג והפשרת אדים, גומיות תקינות ולא שחוקות על הדוושות (למניעת החלקה של נעליים רטובות). בכל מקרה של חשד, יש להיכנס בהקדם למוסך לבדיקה.

למאמר המלא

מערכת ESP ברכב

טיפול והתמודדות עם מצבי החלקה לרובנו אינו דבר שבשגרה. רוב נהגי ישראל אינם עוברים הכשרה של התמודדויות במצבים מסוכנים כגון כניסה לסיבוב במהירות גבוהה. לנהג ה"רגיל", שאינו נהג מקצועי ולא עובר אימוני נהיגה מתקדמת לעתים קרובות, מצב החלקה הוא מבהיל, מסוכן ומשתק.

למאמר המלא

מערכת בקרת אקלים לרכב

מה ההבדל בין מזגן למערכת בקרת אקלים ברכב? איך מערכת בקרת אקלים עובדת? התשובות לכל השאלות החמות והקרות כאן:
מי לא זוכר את התקנת המאווררים על המילואה (דש בורד) אשר בעיקר הניעו את האוויר בתוך הרכב אך כמובן לא קיררו באופן מוחלט ולא שלטו על הטמפרטורה בפנים הרכב.

למאמר המלא

דגשים חשובים בבחירת ביטוח לרכב

בחירת ביטוח לרכב היא אחת המטלות שיש לבצע בכובד ראש, תוך מתן תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים שיהפכו את הביטוח שלכם לאופטימלי. בכתבה הבאה דגשים חשובים שמומלץ לתת עליהם את הדעת לפני שתבחרו בביטוח לרכב.

למאמר המלא

דסקיות/רפידות בלמים

הלחיצה על דוושת הבלם שוחקת את דסקיות הבלם, במיוחד ברכבים שנעים המון בתוך העיר.כאשר עובי הדופן שלהן מגיע ל 70%-80%, יש להחליפן.
אפשר לראות בבירור את רמת הבלאי בהשוואה לדסקיות חדשות.

למאמר המלא

איך לקרוא חשבונית של המוסך?

במוסך מורשה החשבוניות מסודרות ומפורטות בגלל פיקוח היבואן והיצרן העולמי כך שהלקוח יכול לדעת בדיוק על מה הוא משלם. בחשבונית המוגשת ללקוח יש פרוט מדויק של סעיפי עבודה וחלפים. חלפים זיהוי חלקים מקוריים ניתן לזהות לפי אריזת החלק, אך עם זאת ישנו יבוא מקביל כך שלעיתים עלולה להיות אי בהירות.

למאמר המלא

התחדשנו!

ברוכים הבאים לאתר החדש של הילוך שישי
קבוצת הרכב המובילה בישראל.

האתר עדיין בהרצה, ייתכנו שגיאות קלות.
אנו עובדים במלוא המרץ על נגישות האתר
עדכונים ושירותים נוספים לנוחיותכם

תודה על הסבלנות 😊

דילוג לתוכן