מחלקת דיאגנוסטיקה

כיום, הרכבים מורכבים ממערכות חשמל ואלקטרוניקה מורכבות. רכב אחד יכול להכיל מספר מחשבים ועשרות חיישנים אלקטרונים אשר סורקים בכל עת את מהלך הנסיעה ברכב ואחראים על תפקודו התקין.

בוודאי כבר שמעתם על מערכות כמו בקרת אקלים, מחשב גיר, גיר רובוטי, מחשב נעילה, מחשב בקרת יציבות, סוללה היברידית , מערכת ERP , abs וכו וכו'. טיפול במערכות אלו מצריך ידע מקצועי נרחב ושימוש בציוד מתקדם.

אבחנה וטיפול בתקלות הקשורות למחשוב וחיישנים צריכה להתבצע אך ורק בידי אנשי דיאגנוסטיקה מקצועיים ומיומנים המתמחים באבחון תקלות בדגם רכב ספציפי.  בכל אחד ממרכזי השירות של הילוך שישי קיימת מחלקת דיאגנוסטיקה המצוידת בספרות טכנית , ציוד אלקטרוני ומכשירי אבחון יעודים לדגם רכבך.

המחלקה אחראית על איתור תקלות ונותנת תמיכה טכנית ליתר המחלקות במרכז השירות. בראש המחלקות עומדים מנהלים טכנים מהטובים והמקצועיים בתחום הרכב.  אנשי הדיאגנוסטיקה שלנו הינם בעלי הסמכות והכשרות מהארץ ומחו"ל שזכו בתחרויות בין לאומיות לאיתור תקלות. 

עם כניסת הרכבים החשמליים וההיברידים לשוק, אנשי הדיאגנוסטיקה הפכו לנדבך חשוב בענף הרכב. בעזרת הידע שצברנו ויחד עם הציוד המתקדם של הילוך שישי אנחנו יכולים לאתר כל תקלה ברכב.

בדיוק כמו בעולם הרפואה: כאשר יש לנו בעיה, אנחנו פונים לרופא מומחה. כך גם כאשר ישנה תקלה ברכב, נפנה למומחים של הילוך שישי.

לקבלת שירות
השאירו לנו הודעה >>

שם מלא *
מספר טלפון *
מייל *
יש לבחור את דגם האוטו
תבחרו את הדגם מתוך הרשימה
זיקר
אקספנג
טויוטה
יונדאי
קיה
ניסאן
רנו
גילי
סרס
סוזוקי
צרי
אורה
גנסיס
דסיה
לקסוס
מצובישי
גאק
כללי
מה השאלה?
מאשר להיכלל במאגר המידע של חברת הילוך שישי ולקבל עדכונים בדוא″ל ובתקשורת הסלולארית

שירותי הקבוצה

התחדשנו!

ברוכים הבאים לאתר החדש של הילוך שישי
קבוצת הרכב המובילה בישראל.

האתר עדיין בהרצה, ייתכנו שגיאות קלות.
אנו עובדים במלוא המרץ על נגישות האתר
עדכונים ושירותים נוספים לנוחיותכם

תודה על הסבלנות 😊

דילוג לתוכן