בדיקות חורף וקיץ

במרכזי השירות של הילוך שישי מתבצעות בדיקת הכנה לחורף ובדיקת הכנה לקיץ. הבדיקה נעשית ללא תשלום.

דגשים חשובים הנוגעים לבדיקות אלו בכלל ולבדיקת החורף בפרט:

כשמתחיל החורף ו"הגשם מטפטף על העורף", הופכים הכבישים למסוכנים במיוחד.

תנאי הנהיגה משתנים, הכבישים חלקים, מרחק הבלימה מתקצר, הראות לקויה ואנחנו צריכים להתאים את אופי הנהיגה לשטח ולמזג האוויר המשתנה.  בתקופה זו חשוב במיוחד לשמור על תקינות הרכב ולהכינו לחורף.

במרכזי השירות של הילוך שישי מתבצעת בדיקת חורף ובה נבדקות 6 מערכות עיקריות ברכב:

  1. צמיגים– בדיקת תקינות הצמיגים חשובה במיוחד, שכן הצמיגים הינם הקשר היחיד שלנו לכביש הרטוב. במהלך הבדיקה, בודק מקצועי יבדוק את שלמות הצמיג, יוודא שהצמיג אינו יבש או קרוע ושאין בו חתכים או חורים.  בנוסף, אנו בודקים את לחץ הצמיגים והתאמתם להוראות יצרן הרכב.  שלמות הצמיג, התאמתו לרכב ותקינותו משפיעים במיוחד על מרחק ויכולת הבלימה בכביש וכן על אחיזה ויציבות הרכב.
  1. בלמים– מערכת הבלמים הינה מערכת מצילת חיים. בבדיקת חורף ייבדק גם  בלם העזר, נזילות, עובי רפידות וצלחות ובכלל תיבדק כל מערכת הבלימה. חשוב לטפל מידית בכל ליקוי הקשור למערכת חשובה זו.
  2. אורות – בהתאם להוראות משרד התחבורה, בחורף חובה לנהוג עם אורות דולקים גם במהלך היום.  בעת בדיקת החורף, תיבדק התאורה הפנימית והחיצונית ברכב כולל כמובן מערכת האיתות, אורות בלימה, אורות ערפל, איתות וכו'.
  3. חימום ומיזוג- גם מערכת החימום והמיזוג נבדקות בעת בדיקת החורף: חימום בחורף ומיזוג בקיץ הופכים את הנסיעה לנעימה ונוחה. בדיקת מערכת המיזוג חשובה במיוחד בחורף, מאחר ובחורף תפקיד המזגן הוא גם להפשיר אדים מחלונות הרכב וזאת בכדי לאפשר נהיגה בטוחה.
  4. היגוי- בבדיקה שמתבצעת במרכזי השירות שלנו נבדקת גם מערכת ההיגוי שמורכבת ממספר רב של מרכיבים כגון: מסרק הגה, מוט הגה, גלגל הגה, מערכת היגוי הידראולית וכו'. במהלך הבדיקה תיבדק תקינות המנגנונים השונים, שלמות גומיות ההגה, חופשים במערכת ההגה ונזילות.
  5. מגבים- המוצר הפשוט הקרוי מגבים הוא ככל הנראה ההמצאה הכי יעילה ומועילה בעת הנהיגה בחורף.   הפעלת מגבים תקינים תאפשר שדה ראיה ברור וללא הפרעות.  מגב שבור, קרוע או יבש מורח את הלכלוך על השמשה והדבר מסכן את מהלך הנסיעה. בעת הבדיקה, תיבדק גם תקינות מערכת המתיזים וכמובן תתבצע גם הוספת נוזל למיכל ע"פ צורך.

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת שירות
השאירו לנו הודעה >>

שם מלא *
מספר טלפון *
מייל *
יש לבחור את דגם האוטו
תבחרו את הדגם מתוך הרשימה
זיקר
אקספנג
טויוטה
יונדאי
קיה
ניסאן
רנו
גילי
סרס
סוזוקי
צרי
אורה
גנסיס
דסיה
לקסוס
מצובישי
גאק
כללי
מה השאלה?
מאשר להיכלל במאגר המידע של חברת הילוך שישי ולקבל עדכונים בדוא″ל ובתקשורת הסלולארית

שירותי הקבוצה

התחדשנו!

ברוכים הבאים לאתר החדש של הילוך שישי
קבוצת הרכב המובילה בישראל.

האתר עדיין בהרצה, ייתכנו שגיאות קלות.
אנו עובדים במלוא המרץ על נגישות האתר
עדכונים ושירותים נוספים לנוחיותכם

תודה על הסבלנות 😊

דילוג לתוכן