דגשים חשובים בבחירת ביטוח לרכב

בחירת ביטוח לרכב היא אחת המטלות שיש לבצע בכובד ראש, תוך מתן תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים שיהפכו את הביטוח שלכם לאופטימלי. בכתבה הבאה דגשים חשובים שמומלץ לתת עליהם את הדעת לפני שתבחרו בביטוח לרכב. בהצלחה!

החברה

בבואכם לבחור ביטוח לרכב שלכם, חשוב מאוד לערוך סקר שוק מקדים ולחפש חברה מובילה, בעלת וותק וניסיון רב בתחום ביטוחי הרכב, אשר קהל הלקוחות שלה רחב ואוהד. התרשמו מהמלצות של לקוחות מרוצים, בדקו את מידת המקצועיות של החברה, ואל תתפשרו על סוגיית השירותיות. אם נצא מתוך נקודת הנחה שאתם עשויים בהחלט בעתיד הקרוב או הרחוק להגיע לתביעה של חברת הביטוח בשל תאונה, בשל נזק לצד ג' או בשל כל עילה אחרת, תמיד יהיה קל יותר להתמודד מול חברה בעלת רמת שירות גבוהה.

הגדרה

לפני רכישת ביטוח רכב, הגדירו את הצרכים שלכם ואת הצרכים שעשויים להיווצר עם הזמן. אזור המגורים שלכם, הרגלי הנסיעה שלכם ותדירות הנסיעה שלכם, עשויים בהחלט להתגלות כגורמים בעלי השפעה משמעותית על רמת הכיסוי הביטוחי לו תזדקקו ועל מחירו. מגורים באזורים מועדים לגניבות, למשל, עשויים לייקר בהחלט את עלות הביטוח. תדירות נסיעה נמוכה, לעומת זאת, עשויה להוזיל את העלויות.

המחיר

מחיר הביטוח הוא נגזרת של פרמטרים רבים ושונים. אם בעבר מחירי ביטוח החובה היו אחידים לכלל הנהגים, הרי שכיום המחירים של ביטוחי החובה תלויים בגורמים שונים כמו דגם הרכב וגילו של הנהג, כאשר ככל שהגיל צעיר יותר, המחיר יהיה יקר יותר. גורמים נוספים הם העבר של הרכב ושל הנהג. רכב שהיה מעורב בתאונה אחת או יותר בעבר, יהיה יקר יותר לרכישת ביטוח. נהג שמאחוריו עבירות תנועה יידרש לשלם יותר על ביטוח הרכב, כאשר המחיר עולה באופן יחסי למספר עבירות התנועה שבוצעו על ידו. סקר שוק מעמיק והשוואת מחירים בין מספר חברות ביטוח מובילות יאפשרו לכם לבחור בביטוח רכב משתלם ומותאם לכיסכם.

השתתפות עצמית

אחד הפרמטרים המשמעותיים שיש לקחת בחשבון הוא סעיף ההשתתפות העצמית. סעיף זה קובע את גובה ההשתתפות העתידית שלכם במקרה של נזק משמעותי לרכב. סכום הפוליסה ירד ככל שרמת ההשתתפות העצמית תעלה, אך במקרה של נזק, תישאו בנזק במידה ניכרת. לפני בחירה בביטוח רכב, שקלו את היתרונות והחסרונות של פוליסה זולה והשתתפות עצמית גבוהה לעומת פוליסה יקרה והשתתפות עצמית נמוכה.

שיתוף המאמר:

לקבלת שירות
השאירו לנו הודעה >>

שם מלא *
מספר טלפון *
מייל *
יש לבחור את דגם האוטו
תבחרו את הדגם מתוך הרשימה
זיקר
אקספנג
טויוטה
יונדאי
קיה
ניסאן
רנו
גילי
סרס
סוזוקי
צרי
אורה
גנסיס
דסיה
לקסוס
מצובישי
גאק
כללי
מה השאלה?
מאשר להיכלל במאגר המידע של חברת הילוך שישי ולקבל עדכונים בדוא″ל ובתקשורת הסלולארית

שירותי הקבוצה

התחדשנו!

ברוכים הבאים לאתר החדש של הילוך שישי
קבוצת הרכב המובילה בישראל.

האתר עדיין בהרצה, ייתכנו שגיאות קלות.
אנו עובדים במלוא המרץ על נגישות האתר
עדכונים ושירותים נוספים לנוחיותכם

תודה על הסבלנות 😊

דילוג לתוכן